Newsletter

Lifesaver

Jest 15 produktów.
Lifesaver

Produkty na stronie

Produkty na stronie

LIFESAVER


Technologia LIFESAVER filtruje wszytskie wszystkie bakterie, wirusy, torbiele, pasożyty, grzyby i inne mikrobiologiczne patogeny żyjące w wodzie. Nie używa do tego żadnych środków chemicznych takich jak jod czy chlor ani promieniowania UV.


Producent oferuje dwa rodzaje filtrów w formie butelki- LIFESAVER Bottle 4000UF oraz LIFESAVER Bottle 6000UF, które filtrują kolejno 4 tysiące lub 6 tysięcy litrów wody. Urządzenie przeciska pod wysokim ciśnieniem wodę przez specjalny filtr, którego wielkość oczka to jedyne 15 nanometrów, zatrzymując wszelkie bakterie, wirusy, cysty, pasożyty i grzyby. Oprócz tego, dzięki wymiennemu filtrowi węglowemu usuwa z wody także metale ciężkie.


Ta sama technologia została zastosowana w większej wersji filtra- LIFESAVER Jerrycan- czyli filtra wody w postaci kanistra. Występuje on w dwóch wersjach- w zależności od modelu filtruje 10 lub 20 tysięcy litrów wody. Jest idealny do przechowywania i przewożenia wody, gdyż ma pojemność aż 18,5 litra! Może zapokoić dzienne zapoptrzebowanie na wodę dla minum 8-10 osób.

To urządzenie jest tak uniwersalne, że dodatkowo posiada panel prysznicowy, dzięki czemu możesz umyć się czystą wodą.


Technologia LIFESAVER ® to pierwsza i jedyna na świecie przenośna technologia, filtrująca wodę do tego poziomu! Produkty Lifesaver są często używane w rejonach objętych klęską żywiołową.

Filtry spełniają wszystkie wymagania Brytyjskich, Amerykańskich i Europejskich regulacji dotyczących wody pitnej oraz były testowane i certyfikowane przez Londyńską Szkołę Higieny i Medycyny Tropikalnej.

Wykonanie projektu: JTS Studio