Newsletter

LifeStraw

Jest 9 produktów.
LifeStraw

LIFESTRAW


Dbasz o zdrowie swoje i swojej rodziny? Jeśli tak, warto pomyśleć o zabezpieczeniu się przed bakteriami i pasożytami żyjącymi w wodzie. Wypróbuj produkty LifeStraw- osobistą Słomkę Życia, Bidon Lifestraw Go, LifeStraw Family przeznaczony dla zorganizowanych grup oraz LifeStraw Home- domowy filtr wody.

 

Filtry LifeStraw są łatwe w użyciu i pozwalają na bezpieczne spożywanie wody nawet ze skażonych źródeł. W związku z tym są idealne do użytkowania zarówno w warunkach terenowych jak i w sytuacjach awaryjnych.


Słomka Życia to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie i wytrzymałych filtrów wody. Jest kompaktowa i ultra-lekka, dzięki czemu zmieści się w każdym plecaku. Zarówno Słomka jak i bidon LifeStraw Go filtrują minimum 1,000 litrów wody i usuwają co najmniej 99.9999% bakterii żyjących w wodzie oraz 99.99% występujących w niej pasożytów.


W przeciwieństwie do niektórych filtrów, produkty LifeStraw nie używają do filtracji żadnych substancji chemicznych.

 

Są to wielokrotnie nagradzane, duńskie produkty. Każdy z nich został zaprojektowany do stosowania w konkretnych sytuacjach.Technologię LifeStraw stosuje się przy niemal każdej większej międzynarodowej akcji humanitarnej. Produkty LifeStraw stały się popularne zarówno wśród amatorów sportów plenerowych, oraz jako awaryjne filtry wody, gotowe do użycia w nagłych wypadkach.

W prasie

Wykonanie projektu: JTS Studio