Newsletter

Woda stanowi gwarancję przeżycia; człowiek długo wytrzyma bez jedzenia, jednak ekstremalnie krótko bez czystej wody. Choć życiodajne źródła (lub zwykłe kałuże) znajdziesz na wszystkich krańcach świata, nie zawsze będzie oznaczało to możliwości uzupełnienia płynów. Brudna, zanieczyszczona woda jest czasem jeszcze gorsza niż jej brak. W jednym i drugim przypadku cena może być najwyższa. Na wojnie, w czasie podróży, w ekstremalnych sytuacjach – filt
Wędrówki w miejscach, gdzie woda nie występuje, trudne wycieczki trekkingowe, pobyt w kraju, który ma mocno ograniczony zasób wody - te i wiele innych sytuacji zmusza nas do zmagania się z pragnieniem picia wody. Oczywiste jest, że nawadnianie organizmu jest czynnością niezbędną do podtrzymania życia, dlatego tak ważne jest zadbanie o to, by niezależnie od warunków mieć przy sobie dostęp do czystej wody.
Lato to czas wakacji, a w związku z tym nie dziwi też to, że wielu z nas w tym okresie roku przebywa na wszelkiego rodzaju wczasach. Jedni z nas stawiają tutaj na wakacje w kurortach, które oferują nam świetne warunki. Oczywiście taki wypoczynek nie dziwi, bo w zasadzie nie musimy się niczym martwic.
W lipcowym wydaniu National Geographic TRAVELER została opisana "słomka życia" - lifeStraw. Została wyróżniona jako jeden z lepszych filtrów, który może pomóc na egzotycznych wakacjach.
Czy spotkałeś się kiedyś z terminem Scrubba Wash Bag? Jeśli jesteś osobą lubiącą podróże lub pasjonującą się wyprawami survivalowymi to pojęcie to z pewnością nie jest Ci obce. A więc co to jest scrubba bag?
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 9 (1 Pages)
Wykonanie projektu: JTS Studio