Newsletter

LifeSaver Najlepszy Filtr Wody

LifeSaver Najlepszy Filtr Wody

Woda stanowi gwarancję przeżycia; człowiek długo wytrzyma bez jedzenia, jednak ekstremalnie krótko bez czystej wody. Choć życiodajne źródła (lub zwykłe kałuże) znajdziesz na wszystkich krańcach świata, nie zawsze będzie oznaczało to możliwości uzupełnienia płynów. Brudna, zanieczyszczona woda jest czasem jeszcze gorsza niż jej brak. W jednym i drugim przypadku cena może być najwyższa. Na wojnie, w czasie podróży, w ekstremalnych sytuacjach – filtry do wody odgrywają najważniejszą rolę a nasz sklep internetowy Abc Adventure udostępnia Państwu możliwość ich kupna.

Oczywiście, istnieją chemiczne i technologiczne metody oczyszczania wody. Pomijając już kwestię wątpliwej jakości otrzymanego tą metodą płynu, utknąwszy na pustyni lub w innym miejscu podróży, raczej nie ma się pod ręką fabrycznych technologii. W takiej sytuacji pozostają klasyczne rozwiązania.

Filtr LIFESAVER Jerrycan wygląda jak zwyczajny kanister, lecz to tylko pozory. To pierwsza na świecie technologia, która w konwencjonalny, mechaniczny sposób usuwa praktycznie wszystkie mikrobiologiczne patogeny znajdujące się w wodzie – od bakterii, przez grzyby i pasożyty, po wirusy i torbiele.

Filtr do wody, uzdatniający ją do spożycia, zbudowany jest z mikroskopijnych oczek o średnicy 15 nanometrów. Wtłaczając wodę pod wysokim ciśnieniem, zatrzymujesz każdy rodzaj niepożądanych składników. To jakość potwierdzona praktyką. Z urządzenia z powodzeniem korzystają zarówno organizacje humanitarne w najdalszych zakątkach świata oraz żołnierze ze wszystkich kontynentów, jak i amatorscy podróżnicy wybierający się na wyprawę do dżungli, w góry czy dokądkolwiek, gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody.

Filtr do wody pitnej LIFESAVER spełnia wyśrubowane kryteria międzynarodowych organizacji testujących urządzenia związane z uzdatnianiem H2O. Jego pojemność sięga 18,5 litra, a wydajność umożliwia filtrację nawet 10 tysięcy litrów idealnie oczyszczonej wody. Dzięki dodatkowym dyszom i praktycznej wielkości kanister na wodę może towarzyszyć Tobie i Twoim bliskim w zwyczajnej wycieczce poza miasto. Przynajmniej uzyskasz pewność, że masz pod ręką sterylne źródło życia (i czystości!).

Dlaczego warto kupić kanister LIFESAVER:

- Usuniesz z wody każdy rodzaj zanieczyszczeń bez używania chloru, jodu, promieni ultrafioletowych czy zaawansowanych technologii i zasilania prądem.
- Węglowy filtr dodatkowo zwiększa jakość filtracji.
- Urządzenie eliminuje smak i zapach z niezdatnych do picia substancji.
- Wystarczy kilka ruchów, by wbudowana pompa przefiltrowała wodę, a nawet wystrzeliła ją pod dużym ciśnieniem (na przykład w sytuacji zranienia lub skaleczenia).
- W ekstremalnych sytuacjach możesz przefiltrować nawet mocz, choć producent nie zaleca tego rozwiązania, jeżeli istnieje choć cień szansy uzyskania innego źródła wody.
- Kanister waży niecałe 4 kilogramy i mieści 18,5 litra wody. Jest w stanie przefiltrować do dwóch i pół litra wody na minutę.
- Filtr LIFESAVER chroni Cię nawet, gdy nie działa. W jaki sposób? Gdy wkład się zużyje, po prostu się wyłączy i uniemożliwi wypicie skażonej wody.


Wykonanie projektu: JTS Studio