Newsletter

Przenośna pralka - Scrubba Wash Bag

Czy spotkałeś się kiedyś z terminem Scrubba Wash Bag? Jeśli jesteś osobą lubiącą podróże lub pasjonującą się wyprawami survivalowymi to pojęcie to z pewnością nie jest Ci obce. A więc co to jest scrubba bag?

Mówiąc krótko jest to przenośna pralka, w której można wyprać wszystkie swoje ubrania podczas każdej długiej podróży, nawet tej naprawdę trudnej i ekstremalnej. To nie sen, ani żaden żart – taka pralka naprawdę istnieje i wzbudza ogromne zainteresowanie wśród wielu podróżników. Scrubba Bag jest to worek, który wyposażony jest w wypustki wewnętrzne, dzięki którym Twoje ubrania mogą być czyste nawet w ciągu kilku minut. Oczywiście Scrubba Wash Bag działa bez prądu, więc można z niej korzystać z w każdej sytuacji, jest więc idealna podczas wycieczek, długich podróży czy wypraw survivalowych. Nie musisz także obawiać się jej rozmiaru czy wagi, gdyż Scrubba Wash Bag jest dość niewielka i waży nie więcej niż 150 gram! Możesz więc zabrać ją ze sobą wszędzie i nie martwić się tym, że nie zmieści Ci się do plecaka. Dzięki temu fantastycznemu urządzeniu możesz w dowolnej chwili wyprać swoje ubrania, więc nie musisz już gromadzić brudnej bielizny. Poza tym możesz także zaoszczędzić sporo pieniędzy, gdyż korzystanie z przydrożnych pralni nie będzie już konieczne.

Wyjaśniliśmy już więc czym jest Scrubba Wash Bag, teraz nadszedł czas na kolejne, ważne pytania – jak działa? Jej działanie nie jest wcale skomplikowane. Aby uprać swoje rzeczy za pomocą Scrubba Bag wystarczy wlać do worka wodę, płyn do prania no i oczywiście włożyć zabrudzone ubrania. Następnie zwijamy worek i zapinamy klips, po czym ugniatamy worek przez kilkadziesiąt sekund, bądź przez parę minut w przypadku bardziej zabrudzonych ubrań. Po kilku chwilach wylewamy wodę z worka i wyciągamy z niego swoje ubrania, aby przepłukać je w czystej wodzie. I to właściwie wszystko. Następnie należy tylko pranie wysuszyć.


Jak więc widać korzystanie z tego innowacyjnego i pionierskiego wynalazku wcale nie jest skomplikowane i trudne, wręcz przeciwnie jest to rzecz banalnie prosta, zaś samo pranie można zrobić w ciągu kilku minut. Tą przenośną, podróżną pralkę można już dziś nabyć w wielu sklepach, dlatego jeśli tak jak my jesteś zachwycony tym wspaniałym i oryginalnym urządzeniem – nie zwlekaj z zakupem Scrubba Wash Bag. Przekonasz się, że zakup ten nie tylko będzie dla Ciebie bardzo opłacalny, ale również niezwykle praktyczny podczas każdej krótszej, jak również dłuższej podróży lub też wyprawy.

Wykonanie projektu: JTS Studio