Newsletter

Płatności


 

Formy płatności

 

Akceptujemy następujące formy płatności:

 

 

 

  • Przy odbiorze (za pobraniem):

-     Klient płaci gotówką za zamówiony produkt bezpośrednio kurierowi/listonoszowi lub w placówce Poczty Polskiej przy odbiorze zamówienia.

 

   

  • Przelew:

-     po złożeniu zamówienia, na adres e-mailowy klienta wysyłamy numer rachunku bankowego, na który należy wysłać odpowiednią kwotę. Mogą Państwo samodzielnie nadać pieniądze w banku, na poczcie czy też poprzez swoje bankowe konto internetowe. Gdy płatność zostanie zaksięgowana na naszym koncie bankowym, przygotujemy oraz nadamy do Państwa zamówioną przesyłkę.

 

   

  • Przelewem online DotPay:

forma płatności elektronicznej obsługiwana przez DotPay:


 

-     Transfer: mTransfer, Pekao24 Przelew, MultiTransfer, Płacę z iPko, Przelew24 BZ WBK, Przelew z BPH, Płacę z IKO, Płać z ING, Płać z Nordea, Millennium Płatności Internetowe, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z Citi Handlowy, Pay Way Toyota Bank, r-Przelew Raiffeisen Bank, Meritum Bank Przelew, Płać z BOŚ, Alior Sync, Eurobank Płatności Online, Płacę z Inteligo, Płacę z Idea Bank


 

-     Przelew On-line: ING Bank Śląski, przelew bankowy, przekaz pocztowy, Deutsche Bank PBC, iPko, Bank Ochrony Środowiska, Credit Agricole Bank Polska, Getin Bank, Invest Bank, Bank Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas, Volkswagen Bank Polska, Polbank EFG, BS Wschowa, BPH Sezam,

 

 

 Płatność kartą (Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, JCB, Diners Club):

 

-     po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym, klient zostaje automatycznie przekierowany na stronę DotPay w celu dokonania płatności. Gdy otrzymamy potwierdzenie dokonania płatności, przygotujemy oraz nadam do Państwa zamówiony towar. W przypadku nieudanej autoryzacji należy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy (zamieszczony na stronie w zakładce „Kontakt”), w celu dokonania zmiany formy płatności.

 

.Szczegóły płatności dostępne są w Naszym regulaminie.


Wykonanie projektu: JTS Studio