Newsletter

Wymiana i Zwroty


Jeśli przedmiot zakupiony drogą elektroniczną nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zwrócić go do Nas w ciągu 10 dni roboczych od daty odbioru przesyłki. 

Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w pełni kompletny, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły śladów używania, świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia. Prosimy też, jeśli tylko to możliwe, o zachowanie oryginalnego opakowania w stanie nieuszkodzonym. Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na który mają zostać zwrócone pieniądze.

Zwrot towaru odbywa się na koszt klienta.


Reklamacja:

Jeśli chcesz zgłosić reklamację skontaktuj się z nami. Wyślij do Nas przesyłkę z reklamowanym towarem wraz z załączonym dowodem zakupu, formularzem reklamacyjnym oraz opisem uszkodzenia. .


Jeśli zakupiony u nas produkt ulegnie uszkodzeniu bądź masz zastrzeżenia odnośnie do jego funkcjonowania skontaktuj się z nami listownie; za pomocą maila; lub telefonicznie:


Aqua-Life

Ul. Wrocławska 14/3
61-838 Poznań


tel. 602-184-564
biuro@aqua-life.net.pl


Szczególy zwrotów i reklamacji opisane są w naszym regulamine.


Wykonanie projektu: JTS Studio