Newsletter

Wymienny Kartridż - Do Butelki LIFESAVER 6000UF Powiększ do pełnego rozmiaru

Wymienny Kartridż - Do Butelki LIFESAVER 6000UF

 

 

Wymienny Kartridż – Do butelki LIFESAVER 6000UF

Filtruje do  6000L. wody. 


 

Więcej szczegółów

Butelka LIFESAVER 6000UF

Stan: Dostępny

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

499,00 zł

Wprowadź numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin: 

 


Wymienny Kartridż - Do Twojej Butelki LIFESAVER 6000UF

 

Przedłuż działalnie Twojego filtra z nowym wymiennym wkładem! Butelka Lifesaver 6000 posiada wymienny kartridż, który ma żywotność 6000 litrów wody. Kiedy Twój dotychczasowy wkład się zużył, możesz go teraz bardzo szybko wymienić na nowy. Łatwy w montażu wkład zapewnia Tobie możliwość dalszego, bezpiecznego filtrowania kolejnych 6 tysięcy litrów wody.

Co zyskujemy dzięki wymiennemu Kartdridżowi LifeSaver?

  • TECHNOLOGIA FAILSAFE - Jest to technologia użyta w produktach LIFESAVER, która zapobiega spożyciu        zanieczyszczonej wody.  
  •  kolejne 6.000 litrów, czystej wody pitnej
  •  Zapewni czystą wodą przez kolejne 5 lat i 5 miesięcy
  •  Kosztuje mniej niż 8 groszy za litr wody
 

*Nasza firma jest jedyną w Polsce, która oferuje części zamienne do wszystkich filtrów LIFESAVER. Zapraszamy do współpracy.

 

Dane szczegółowe:- Oczyszcza wodę z wirusów w 99,999%
- Oczyszcza wodę z bakterii w 99.999995%
- Redukuje zanieczyszczenia chemiczne- węgiel aktywny zmniejsza przedostawanie się do wody metali ciężkich oraz pozostałości chemicznych takich jak pestycydy.Dane podstawowe:


- LIFESAVER KARTRIDŻ 6000UF - filtruje 6 tys. litrów wody

- Początkowy przepływ butelki 2.5L/min

- Wydajność uzdatniacza w „LIFESAVER bottle” to około 2.5 litra na minutę

- Minimalna temperatura przechowywania -10 ̊C*

- Maksymalna temperatura przechowywania- 50 ̊C

- Minimalna temperatura działania >0 ̊C

- Maksymalna temperatura działania 50 ̊C
Udzielone certyfikaty zgodności przydatności w ratownictwie :Spełnia wymogi dot. wody pitnej :
Europejska dyrektywa w sprawie wody pitnej 2000
dyrektywy Rady 98/83/WE

EPA - US National na mocy rozporządzeń Safe Drinking Water
EU Act 93-523
Guidelines for Drinking-water Quality First Addendum 3rd Edition Wytyczne dotyczące jakości wody pitnej.
Przyznane certyfikaty:
CE, EPA, NSF, WHO, WRAS, DVGW, KIWA, KTW, LSHTM 


Warto wspomnieć że produkty Lifesaver są aktualnie używane na szeroką skalę w rejonach objętych klęską żywiołową – na Haiti oraz w Pakistanie. Dodatkowo LIFESAVER 4000UF od 2007 r. jest używany przez wojskowych na całym świecie, z czego 30 000 jest nadal w aktywnej służbie.

 

  LIFESAVER spełnia wszystkie wymagania Amerykańskich ,Brytyjskich i Europejskich regulacji dotyczących wody pitnej oraz były testowane i certyfikowane przez Londyńską Szkołę Higieny i Medycyny Tropikalnej.

 


Producent udziela dwuletniej gwarancji międzynarodowej.
Filtrowanie: 

Woda w LIFESAVER przeciskana jest pod wysokim ciśnieniem przez profesjonalny filtr, w którym wielkość wynosi jedyne 15 nanometrów czyli  0,000015 milimetra! Dzięki temu zatrzymuje żyjące w wodzie wirusy, bakterie, grzyby, cysty, pasożyty i inne patogeny.

 

LIFESAVER posiada wstępny filtr membranowy w postaci gąbeczki. Pozwala to zabezpieczyć membranę od większych zanieczyszczeń, takich jak piasek, błoto, liście czy żwir, co przedłuża także żywotność kartridża. Gąbeczkę można również zastosować do wchłonięcia wody z trudno dostępnych miejsc, z których ciężko jest nabrać wodę, takich jak np. zagłębienia skalne lub płytkie zbiorniki wodne.

 

Wstępnie oczyszczona przez gąbeczkę woda zostaje następnie przefiltrowana przez dodatkowy filtr z węgla aktywnego, który zmniejsza ilość pozostałych w wodzie pestycydów, metali chemicznych i innych związków. Jego dodatkową zaletą jest eliminacja z wody niemiłego smaku (np. chlor czy siarka) i zapachu. Węgiel aktywny jest zdolny przefiltrować 250 l. wody. Po tym czasie filtr można wymienić.

 

Filtrowanie wody przez LIFESAVER wymaga jedynie kilku ruchów wbudowanej pompki, której zadaniem jest podniesienie ciśnienia wody we wnętrzu uzdatniacza. Jako, że ciśnienie w filtrze jest wysokie, wodą pod ciśnieniem można także odkazić ranę (wystarczy skierować strumień wody z filtra na ranę) lub usunąć zanieczyszczenia.
Zapraszamy do obejrzenia filmu.


 

 

 

Kartridż filtrujący jest wymienny. W modelu LIFESAVER 6000 starcza on na przefiltrowanie aż 6 tysięcy litrów wody. Filtr posiada zabezpieczenie (FAILSAFE), które powoduje, iż po zużyciu wkład wyłącza się, nie pozwalając na wypicie wody nieprzefiltrowanej. Po wymianie wkładu butelkę LIFESAVER można nadal używać.

 

Specjaliści zaprojektowali LIFESAVER tak, aby działał w każdej pozycji i pod dowolnym kątem. Dzięki temu możemy używać go w każdym położeniu.


 

Wykonanie projektu: JTS Studio