Newsletter

LIFESAVER JERRYCAN - Panel Prysznicowy Powiększ do pełnego rozmiaru

LIFESAVER JERRYCAN - Panel Prysznicowy


Panel prysznicowy do filtra LIFESAVER JERRYCAN

 

Więcej szczegółów

Panel Prusznicowy

7 dostępnych

169,00 zł

Wprowadź numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin:

 

 

 

 

LIFESAVER JERRYCAN - PANEL PRYSZNICOWY 

 

 

 

 

Panel prysznicowy idealnei pasuje do LIFESAVER 10.000UF oraz 20.000UF

 

Dzięki filtrowaniu wody przez wkład filtrujący znajdujący się w kanistrze, panel dozuje już czystą i sterylną wodę, dzięki czemu możesz uzywać jej do mycia ciała, mycia naczyń lub nawet do obmywania ran.

Panel możesz w bardzo łatwy sposób zamontować do kanistra, zamuje to dosłownie chwileczkę.

 

 

 

 
Dane szczegółowe:


- Oczyszczanie z bakterii > 99.999995%
- Oczyszczanie zanieczyszczeń z wirusów > 99,999%
- Redukcja zanieczyszczeń chemicznych > Węgiel aktywowany zmniejsza przedostawanie się pozostałości chemicznych takich jak pestycydy oraz pozostałości metali ciężkich .

- LIFESAVER w skrajnych przypadkach jest w stanie przefiltrować mocz, lecz zaleca się szukanie alternatywnych źródeł wody.  
Dane podstawowe waga i wymiary:


- LIFESAVER filtruje 20 000 tys. litrów wody

- waga 3,9 kg

- wymiary 47cm.(wysokość) x 33,5cm. (szerokość) x 16cm (długość) 
- Pojemność wody 18.5 l

- Wydajność uzdatniacza w „LIFESAVER ” to około 2.5 litra na minutę
- Maksymalna obwód 100cm.

- Minimalna temperatura działania >0 ̊C

- Maksymalna temperatura działania 50 ̊C

- Minimalna temperatura przechowywania -10 ̊C*

- Maksymalna temperatura przechowywania  60 ̊C

- Początkowy przepływ kanistra 2 litry/minUdzielone certyfikaty zgodności przydatności w ratownictwie:


EPA - US National na mocy rozporządzeń Safe Drinking Water
EU Act 93-523
Spełnia wymogi dot. wody pitnej :
Europejska dyrektywa w sprawie wody pitnej 2000
dyrektywy Rady 98/83/WE
Guidelines for Drinking-water Quality First Addendum 3rd Edition Wytyczne dotyczące jakości wody pitnej.
Przyznane certyfikaty:
CE, EPA, NSF, WHO, WRAS, DVGW, KIWA, KTW, LSHTM

 

Producent udziela dwuletniej gwarancji międzynarodowej.


 

 

 


 

  • Jak to działa


To wspaniałe urządzenie, przeciska pod wysokim ciśnieniem wodę przez specjalny filtr o wielkości oczka 15 nanometrów (1nm= 1 milionowa milimertra!) – zatrzymując wszelkie bakterie, wirusy, cysty, pasożyty, grzyby i inne patogeny mikrobiologicze żyjące w wodzie (np. niebezpieczny wirus polio ma 25 nanometrów).


 

  • Technologia Failsafe

 

- LIFESAVER posiada technologię FAILSAFE – oznacza, że gdy wkład się zużyje – wyłącza się, nie pozwalając w ten sposób na napicie się wody zanieczyszczonej. Wystarczy wymienić wkład i LIFESAVER może być dalej używane. Poznasz, że wkład filtrujący wyczerpuje się, gdy przefiltrowanie wody będzie wymagało większej liczby uciśnięć pompy niż dotychczas. Gdy filtr zużyje się całkowicie- wyłączy się samoczynnie.

 

 

  • Technologia LIFESAVER

 

- Technologia LIFESAVER to pierwsza i jedyna na świecie przenośna technologia, która usuwa wszystkie bakterie, wirusy, torbiele, pasożyty, grzyby oraz wszelkie inne mikrobiologiczne patogeny przenoszone drogą wodną. Przefiltrowana woda nie ma smaku żadnych substancji chemicznych jak np. jod czy chlor, ponieważ te chemikalia nie są potrzebne do działania filtru! Kanister nie potrzebuje żadnego zasilania ani promieniowania UV.

 

 

  • Węgiel aktywny

 

- Filtr LIFESAVER z węglem aktywnym jest możliwy do zamontowania w kanistrze oddzielnie. Może być używany zarówno w połączeniu Kanistrem 10000 UF jak i z Kanistrem 20000 UF. Wykonany jest z wysokiej specyfikacji bloku aktywnego węgla. Zmniejsza szerokie spektrum pozostałości chemicznych, w tym pestycydów, związków powodujących zaburzenia wydzielania wewnętrznego, pozostałości medycznych i metali ciężkich, takich jak ołów i miedź. Eliminuje również nieprzyjemny smak i zapach z zanieczyszczonej wody, między innymi chloru i siarki. Każdy węgiel aktywny ma trwałość 500 litrów wody. Jeśli zależy Ci na wyeliminowaniu z wody oprócz wirusów i bakterii także metali ciężkich, możesz dodatkowo zabezpieczyć się filtrem z węgla aktywnego. Są one dostępne za pośrednictwem sklepu.

 

 


  LIFESAVER spełnia wszystkie wymagania Brytyjskich, Amerykańskich i Europejskich regulacji dotyczących wody pitnej oraz były testowane i certyfikowane przez Londyńską Szkołę Higieny i Medycyny Tropikalnej.

 

 

  • LIFESAVER Jerrycan w wojsku

 

Już podczas  II wojny światowej kanistry były używane do transportu wody . System LIFESAVER zrewolucjonizował tą 60-letnią życia technologię przechowywania i transportowania wody. Zaprojektowaliśmy go całkowicie od podstaw. Kanister Lifesaver zawiera teraz słynną technologii filtracji Lifresaver dzięki czemu użytkownicy mogą przetwarzać do 20.000 litrów czystej i jałowej wody pitnej bez pomocy środków chemicznych .

 

                 


Woda może być ciężarem!


Dostarczanie wody nawet na krótkich dystansach jest czasochłonne i kosztowne. Wymaga długich łańcuchów logistycznych aby utrzymać ich dostawy . Problem ten jest wyjątkowo widoczny w czasie działań wojennych. Badania przeprowadzone przez amerykański Departament Obrony wycenia koszty dostarczania wody butelkowanej do Afganistanu na 4,69 dolarów za galon (3,79Litra) .


Jerrycan - Kanister pozwala patrolowi zatrzymać się na dłużej , ponieważ nie są już uzależnieni od wody butelkowanej. Daje zdolność do zapewnienia bogatego źródła sterylnej wody pitnej.

Używanie kanistra LIFESAVER pozwala znacznie zmniejszyć wagę pojazdu, ponieważ woda może być teraz oczyszczana z lokalnych źródeł i nie trzeba jej ze sobą przewozić. Mniejsza waga samochodu oznacza więcej miejsca na zwiększenie ochrony pojazdu !


Zastosowanie medyczne / Gotowanie i inne
Kanister jest to bardzo wszechstronny produkt . Lekarze mogą go używać do czyszczenia i przemywania ran. Stołówki polowe mogą używać go do gotowania i picia wody.


 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu.


 
 

 

 


Wykonanie projektu: JTS Studio