Newsletter

LIFESAVER Jerrycan - Filtr Węglowy Zestaw 5 sztuk Powiększ do pełnego rozmiaru

LIFESAVER Jerrycan - Filtr Węglowy Zestaw 5 sztuk - Folia

5 sztuk filtrów Węglowych do Filtra LIFESAVER Jerrycan

Więcej szczegółów

LIFESAVER Jerrycan Filtr Węglowy

26 dostępnych

169,99 zł

Wprowadź numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin:Komplet 5 wkładów węglowych do filtrów LIFESAVER Jerrycan

Fitry są hermetycznie zapakowane w aluminiowej folii, mogą być przechowywane przez conajmniej 10 lat.

 

 

 


Chroń się przed substancjami chemicznymi i pestycydami znajdującymi się w wodzie za pomocą wkładu węglowego do filtra Lifesaver Jerrycan. Filtry Lifesaver zawierające wkład z węglem aktywnym są wykonane z wysokiej specyfikacji bloku węgla aktywnego, który ogranicza szerokie spektrum pozostałości chemicznych, w tym pestycydów, związków zakłócających procesy hormonalne, pozostałości medycznych i metali ciężkich, takich jak ołów i miedź. Węgiel aktywny eliminuje również nieprzyjemny smak i zapach wody z zanieczyszczeń takich jak chlor i siarka. Dodaj do Twojego filtra kolejną warstwę ochrony dla Ciebie, Twojej rodziny lub przyjaciół. Wkład węglowy jest łatwy w montażu i obsłudze. Są one przeznaczone do stosowania w filtrach Lifesaver Jerrycan 10.000UF lub Jerrycan 20.000UF. Każdy wkład węgla aktywnego ma żywotność 500 litrów wody. Pakowany po 5 sztuki, co łącznie daje 2.500 litrów czystej wody i bezpiecznej wody.

*Nasza firma jest jedyną w Polsce, która oferuje części zamienne do wszystkich filtrów LIFESAVER. Zapraszamy do współpracy.
Wykonanie projektu: JTS Studio