Newsletter

Osobisty filtr wody Bidon LifeStraw Go - Karton 70szt. Powiększ do pełnego rozmiaru

Osobisty filtr wody Bidon LifeStraw Go - Karton 70szt.

Zapytaj nas jaka cęne możemy Tobie zaproponować!

Wielokrotnie nagradzany, przenośny, osobisty filtr wody. Czysta woda, bez względu na to gdzie jesteś. Filtruje do  1000L. wody.

Więcej szczegółów

LifeStraw Go

Stan: 1

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

0,00 zł

Wprowadź numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin:


Dbasz o zdrowie swoje i swojej rodziny? Jeśli tak, warto pomyśleć o zabezpieczeniu się przed bakteriami i pasożytami żyjącymi w wodzie. Wypróbuj LifeStraw- Słomkę Życia.

Jest to wielokrotnie nagradzany produkt, stworzony do wykorzystania w warunkach ekstremalnych. Technologię tą stosuje się przy niemal każdej większej międzynarodowej akcji humanitarnej. LifeStraw stał się popularny zarówno wśród amatorów sportów plenerowych, oraz jako popularne urządzenie awaryjne gotowe do użycia w nagłych wypadkach.

LifeStraw to łatwy w użyciu i ultra-lekki filtr wody, który pozwala na bezpieczne spożywanie wody nawet ze skażonych źródeł. W związku z tym jest idealny do użytku w warunkach terenowych oraz w sytuacjach awaryjnych. LifeStraw to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie i wytrzymałych filtrów wody.

 

LifeStraw filtruje minimum 1,000 litrów wody i usuwa co najmniej 99.9999% bakterii żyjących w wodzie oraz 99.99% występujących w niej pasożytów; nie zawiera przy tym żadnych substancji chemicznych, baterii czy części ruchomych.


 

Gdzie może się przydać?

 


 

 • Wędrówki piesze i turystyka

 


 

Ważący jedynie 225 g, LifeStraw to najprostsze rozwiązanie by zapobiec odwodnieniu podczas turystycznych eskapad. Jeśli się spieszysz, nie ma potrzeby abyś się zatrzymywał i filtrował wodę nad jeziorem. Po prostu zaczerpnij wodę do butelki, zakręć bidon i wypij wodę idąc. Czasami wydaje nam się, że górskie źródło jest krystalicznie czyste, jednakże nigdy nie wiemy, co znajduje się u jego źródła. Wystarczy, że w wodzie znajdzie się padlina, aby spowodować jej zanieczyszczenie. Używanie osobistego filtra wody LifeStraw zwiększa bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.

 

Jeśli wypijasz zalecane 2-4 litry wody dziennie, LifeStraw posłuży Ci przez co najmniej 250 dni

 


 

 • W podróży

 

LifeStraw jest tak mały i lekki, że możesz wrzucić go do walizki lub nosić przypiety do plecaka. Podróżując po krajach takich jak Egipt, Indie lub kraje Ameryki Południowej, gdzie jakość wody pitnej jest niepewna, zabezpiecz swoje zdrowie niewielkim kosztem.

 

Jeśli kiedykolwiek zachorowałeś w podróży, dobrze wiesz jak ważna jest czysta woda pitna, aby zapobiec  chorobom powodowanym przez skażoną wodę. Szczególnie przydatny może być w krajach egzotycznych. Wielu  podróżnych dotknęła choroba zwana „zemstą faraona”, którą powoduje spożywanie zanieczyszczonej wody. Aby się przed tym ochronić, wystarczy użyć LifeStraw.

 


 

 W sytuacjach kryzysowych
 
 W wyniku klęski żywiołowej, być może Twoja rodzina nie będzie w stanie korzystać z regularnych źródeł zaopatrzenia w wodę. LifeStraw jest łatwy w obsłudze i ma pięcioletnią przydatność, co czyni go wręcz idealnym, aby znalazł się w zestawie pierwszej pomocy.
 
Zaopatrzenie członków rodziny w LifeStraw to inwestycja w bezpieczeństwo niewielkim kosztem.
  

Co może odfiltrować LifeStraw?

 • Salmonella
 • Kampylobakterioza (Campylobacter)
 • Pałeczka okrężnicy (Escherichia coli)
 • Przecinkowiec cholery (Vibrio cholerae)
 • Pałeczka ropy błękitnej (Pseudomonas aeruginosa)
 • Shigella (powoduje czerwonkę)
 • Ogoniastek jelitowy (Giardia lamblia “Beaver Fever”)
 • Cryptosporidium parvum ( wywołuje Kryptosporydiozę)
 • Pełzak czerwonki (Entamoeba histolytica)

 

 

Specyfikacja

 • Filtruje co najmniej1,000 litrów wody
 • Usuwa 99.9999% bakterii żyjących w wodzie (>LOG 6 redukcja)
 • Usuwa 99.9% pasożytniczych pierwotniaków (>LOG 3 redukcja)
 • Obniża poziom mętności usuwając cząstki do 0.2 mikrona
 • Ultra-lekki: waży jedyne 225g. (pusty)
 • Średnica: 8 cm
 • Długość: 23.5 cm
 • Przydatność: 5 lat przy przechowywaniu w temperaturze pokojowej

 


5 Mocnych stron !
1 - Markowy i oryginalny Produkt najwyższej jakości.
2 - Łatwość użytkowania, Możliwość użytkowania bez filtra.
3 - Łatwość konserwacji, Zdolność filtrowania około 1000l. wody.
4 - Redukcja wpływu na środowisko Działa bez użycia baterii ani produktów chemicznych.
5 - Szybki dostęp do bidonu dzięki karabińczykowi który podpinasz w najbardziej wygodnym dla Ciebie miejscu , do Plecaka, spodni ,roweru itp.

 

 

Technologia LifeStraw® jest bezpieczna. Została przebadana i uzyskała certyfikat spełniający dyrektywę Unii Europejskiej 10/2011 oraz dyrektywę 1935/2004 standardów regulacyjnych, a także certyfikat EPA 1987 w USA.

Uwaga: LifeStraw obecnie nie odsala wody, ani nie filtruje metali ciężkich czy wirusów. Jak Używać Bidon LifStraw?


Umieść Bidon LifeStraw bezpośrednio w źródle wodyi napełnij Bidon odpowiednią ilością wody, wypij przez LifeStraw, dokładnie w taki sposób, jak zrobiłbyś to przez zwykłą słomkę. Za pierwszym razem być może poczujesz lekki opór dopóki membrana nie nasiąknie.
Technologia

LifeStraw zawiera specjalnie zaprojektowaną technologię ultrafiltracji, najczęściej wykorzystywaną w przemysłowych instalacjach oczyszczania wody w aglomeracjach miejskich.
LifeStraw zbudowany jest z wielu pustych wewnątrz włókien przypominających spaghetti, ale o wiele cieńszych. Każde włókno ma w swoich ścianach pory o średnicy 0,2 mikrona czyli pięćset razy cieńsze od ludzkiego włosa. W momencie gdy woda dostaje się do filtra i ma zostać przepuszczona przez włókna, tylko czysta woda jest w stanie przedostać się przez te pory, blokując bakterie, pasożyty i brud przed dostaniem się do użytkownika. To czysto fizyczna metoda filtracji, niezawierająca żadnych substancji chemicznych.5 Mocnych stron !


1 - Markowy i oryginalny Produkt najwyższej jakości.
2 - Łatwość użytkowania, Możliwość użytkowania bez filtra.
3 - Łatwość konserwacji, Zdolność filtrowania około 1000l. wody.
4 - Redukcja wpływu na środowisko Działa bez użycia baterii ani produktów chemicznych.
5 - Szybki dostęp do bidonu dzięki karabińczykowi który podpinasz w najbardziej wygodnym dla Ciebie miejscu , do Plecaka, spodni ,roweru itp.


 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu. 


 


Wykonanie projektu: JTS Studio