Newsletter

LifeStraw Mission 5 Litrów - Najnowszy produkt Powiększ do pełnego rozmiaru

LifeStraw Mission 5 Litrów - Filtr wody

Najnowszy produkt LifeStraw, przenośny, filtr wody.Filtruje do  18 000L. wody. Idealny dla rodziny, grup preperskich lub innych obozów szkoleniowych. 

Więcej szczegółów

LifeStraw - Mission

Stan: 1

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

479,00 zł

Wprowadź numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin:


Lifestraw Mission 5L.- najnowszy produkt LifeStraw:


 LifeStraw Mission to nowej generacji filtr wody opracowany na podstawie wielokrotnie nagradzanej technologii LifeStaw- hollow fiber (technologia pustych włókien). Mission filtruje minimum 18 000 tys. litrów (4 755 galonów) wody bez użycia do tego celu chloru, dwutlenku węgla, substancji chemicznych czy jakichkolwiek innych substancji.

 Mission w naturalny sposób dostarcza natychmiastowo czystą wodę i jest jednym z niewielu przenośnych filtrów dostępnych na rynku, który usuwa nie tylko bakterie i pasożyty, ale także przenoszone przez wodę wirusy! 

 
Wierzymy, że LifeStraw  Mission będzie wyznaczać nowe standardy dla całego rynku systemów nawodnienia. Po co  dodawać do wody chlor lub używać węgla, kiedy można filtrować wodę w naturalny sposób z o wiele lepszym rezultatem?


 
Z LifeStraw Mission możesz uniknąć wszystkich kłopotów zwykle związanych z tradycyjnymi metodami filtracji wody. Wystarczy, że napełnisz  5 l. lub 12 l. torbę w dowolnej rzece, jeziorze lub potoku i w ten sposób zapewnisz sobie czystą, wysokiej jakości wodę pitną i unikniesz niepotrzebnego dźwigania ze sobą ciężkich zapasów wody.
 


Specyfikacja LifeStraw Mission:

 

  oczyszcza 18 000 tys. litrów/ 4 755 galonów wody do 0,02 mikrona!

 

  wykracza poza standardy jakości wody pitnej Amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska

 

  pojemność  5 litrów

 

  Mission jest lekkie i łatwe w użyciu

 

  przepływ wody- 19 l/godz.

 

  posiada regulowany pasek do noszenia

 

  waga 0.43kg.

 

 

Co może odfiltrować LifeStraw?


  99.9999 % bakterii (min. E.coli)

  99.999% wirusów (min. Rotawirusów, WZW typu A)

      99.99% pierwotniaków ( min. Giardia, Cryptosporidium)

  

LifeStraw®Mission


Wykorzystuje wysoce efektywną metodę oczyszczania, która do działania nie wymaga żadnych chemikaliów, baterii czy części ruchomych. Woda wlana do filtra przepływa w dół węża, gdzie jest przeciskana przez wąskie włókna, co powoduje jej oczyszczenie. Czysta woda wypływa przez drobne pory w ściankach membrany hollow fiber, zaś bakterie, wirusy, pierwotniaki oraz inne zanieczyszczenia są zatrzymywane wewnątrz membrany i są wypłukiwane przez czerwony zawór, przez który wypływa woda zanieczyszczona.LifeStraw®Mission

 

Jest łatwy w obsłudze i konserwacji. Użytkownik musi jedynie wypełnić worek na wodę dostępną wodą, zwinąć górę worka, aby go uszczelnić i przywiesić go za pomocą dołączonego paska wokół gałęzi drzewa. Następnie należy podłączyć wąż do worka i odczekać kilka minut, aż czysta woda zacznie wypływać z bezpiecznego zaworu wody.LifeStraw®Mission

 

Został przetestowany w najtrudniejszych warunkach.

 

Wielokrotnie nagradzana technologia LifeStraw® została wprowadzona na rynek w 2005 roku jako narzędzie reagowania w nagłych wypadkach do filtrowania wody, która często zostaje zanieczyszczona w wyniku klęsk żywiołowych. Obecnie technologia LifeStraw® jest stosowana w produktach do filtracji wody na całym świecie.

 


 

 

 

 

 

 


Wykonanie projektu: JTS Studio