Newsletter

LifeStraw Stell - Osobisty filtr wody Powiększ do pełnego rozmiaru

LifeStraw Steel - Osobisty filtr wody - Metalowa Słomka

Przedsprzedaż, produkt dostępny w koniec stycznia.


Najnowszy przenośny, osobisty filtr wody LifeStraw Steel. Czysta woda, bez względu na to gdzie jesteś. Filtruje do  1000L. wody.

Więcej szczegółów

LifeStraw Steel - Słomka Życia

Stan: 1

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

289,00 zł

Obniżka!

289,00 zł

Wprowadź numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin:

 


LifeStraw Stal zapewni Tobie czystą wodę w każdej sytuacji. Jest idealny do uprawiania turystyki pieszej, wyprawy z plecakiem, na kempingu i w podróży. Przyda się w nagłym wypadku lub na wyprawie survivalowej. Słomką przefiltrujesz aż 1.000 litrów wody! LifeStraw Steel zawiera węgiel aktywny usuwający min. chlor czy niektóre pestycydy!

Słomka sprawia, że zanieczyszczona lub podejrzana woda nadaje się do picia.

 


Dostęp do bezpiecznej wody nigdy nie był łatwiejszy! Wystarczy umieścić słomkę w zanieczyszczonej wodzie i od razu możesz zacząć pić.

 

2-stopniowy proces filtracji nowej Słomki Życia usuwa bakterie i pierwotniaki i zmniejsza związki chemiczne i chlor będące w wodzie, usuwa niektóre pestycydy i nawozy z wody. Słomka wykorzystuje wymienne kapsułki węgla aktywnego w celu zmniejszenia nieprzyjemnego smaku wody czy usunięcia z niej chloru. Każda kapsułka z filtrem węglowym wystarcza aż na 100 litrów. Zanieczyszczona woda w pierwszym stopniu filtracji oczyszczana min. z chloru przy użyciu węgla aktywnego, zaś w drugim stopniu filtracji wykorzystywana jest zaawansowana technologia drążonych włókien z membraną („hollow fiber”) w celu usunięcia bakterii i pierwotniaków przenoszonych przez wodę.

 

W przeciwieństwie do wielu filtrów dostępnych na rynku Słomka nie zawiera żadnych substancji chemicznych ani BPA!
    Zalety LifeStraw Steel:

 

 

    Usuwa do 1.000 l wody,

    Usuwa 99,9999% bakterii żyjących w wodzie
    Usuwa 99,9% pasożytów oraz pierwotniaków
    Redukuje mętność, filtrowanie do 0,2 mikrona

    Wymienna kapsułka z węglem aktywnym filtruje do 100 l wody,

    Przenośna- tylko 21 cm długości i 3 cm średnicy,

    Solidne i trwałe wykonanie ze stali nierdzewnej,

    Spełnia standardy wody pitnej Amerykańskiej Agencji Ochrony śr.         

    Do działania nie wymaga zasilania elektrycznego ani baterii,

    Nie zawiera BPA (bisfenolu A) i substancji chemicznych,

    Spożywcza stal nierdzewna,

    Słomka spełnia normy Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków,

    Podczas używania nie zostawia żadnego nieprzyjemnego posmaku,

    LifeStraw Steel nie wykorzystuje do działania jodu,

 

 

 

 

 

 

 


 
 

Działanie LifeStraw Steel:


Technologia LifeStraw® zawiera specjalnie zaprojektowaną technologii ultrafiltracji drążonych włókien, które   najczęściej spotykane są w przemysłowych oczyszczalniach ścieków, które dostarczają czystą wodę do miejskich sieci. Wnętrze Lifestraw® składa się z dużej liczby pustych w środku włókien, które przypominają włosy, ale są o wiele cieńsze. Każde włókno ma w jego ściankach pory o średnicy 0.2 mikrona, są one pięćset razy mniejsze niż średnica ludzkiego włosa. Gdy woda jest przepychana przez wydrążone włókna, blokują one bakterie, pasożyty i brud, nie pozwalając na dotarcie ich do użytkownika Słomki. Ta czysto fizyczna metoda filtracji nie używa do filtracji żadnych substancji chemicznych.

 

Technologia LifeStraw® zostały niezależnie przetestowana i certyfikowana aby spełnić standardy regulacyjne Unii Europejskiej, wyrażone przez dyrektywy UE 10/2011 i 1935/2004.

 

Aby kapsułka z węglem aktywnym (który usuwa z wody min. chlor) działała poprawnie, powinno się wymieniać ją co 3 miesiące.

 

 

 

 Pytania i odpowiedzi:


 

  1. Skąd będę wiedział, że LifeStraw Steel się zużyło?    

 

  • Szybkość przepływu Twojego LifeStraw Steel będzie się zmniejszać, a po skończeniu przydatności Słomki przepływ wody ustanie. Można zwiększyć „żywotność” Słomki poprzez czyszczenie jej po każdym użyciu. Aby kapsułka z węglem aktywnym (który usuwa z wody min. chlor) działała poprawnie, powinno się wymieniać ją co 3 miesiące.

 


    

 

 

 

 

 

 

Wykonanie projektu: JTS Studio