Newsletter

Bidon LifeStraw Go Powiększ do pełnego rozmiaru

Bidon LifeStraw Go

Wielokrotnie nagradzany, przenośny, osobisty filtr wody. Czysta woda, bez względu na to gdzie jesteś. Filtruje do  1000L. wody.

Więcej szczegółów

LifeStraw Go

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

169,99 zł

Wprowadź numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin:


Jeśli ważna jest dla Ciebie ochrona zdrowia,  warto abyś zabezpieczył je także przed bakteriami i pasożytami, które żyją w wodzie. Idealnym produktem, który Tobie to zapewni jest Bidon Lifestraw Go.

Znajdująca się w jego wnętrzu słomka filtrująca jest rewolucyjnym, wielokrotnie nagradzamy produktem, stosowanym do pomocy w licznych akcjach humanitarnych.

Filtr ten znakomicie nadaje się do używania w warunkach terenowych czy w sytuacjach awaryjnych. LifeStraw jest obecnie jednym z najtańszych  i najchętniej używanych filtrów, przy czym jest też jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie. Zarówno bidon jak i dołączony do niego filtr ją stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów.

 

LifeStraw usuwa z wody 99.9999 % żyjących w niej bakterii i 99.99% występujących w niej pasożytów. Filtruje przy tym minimum 1.000 litrów wody, nie używając do tego żadnych substancji chemicznych!

 

 

Gdzie może się przydać?

 


 

 • Wędrówki piesze i turystyka

 

- Wędrówki piesze i turystyka

Ważący jedynie 225 g, LifeStraw Go to najprostsze rozwiązanie by zapewnić sobie czystą i bezpieczną wodę podczas wycieczek turystycznych. Jeśli się spieszysz, nie musisz się zatrzymywać i filtrować wodę bezpośrednio przy jej źródle. Po prostu zaczerpnij wodę do bidonu, zakręć go i wypij wodę idąc.

Patrząc na wodę, może nam się wydawać ona krystalicznie czysta a jej wypicie możemy uznać za bezpieczne, jednakże nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie niewidoczne gołym okiem mikroorganizmy się w niej znajdują i jak mogą nam one zaszkodzić. Wystarczy, iż w wodzie znajdzie się martwe zwierze, które spowoduje jej zanieczyszczenie aby stała się ona niebezpieczna dla naszego zdrowia. Używanie Bidonu LifeStraw Go zwiększy Twoje bezpieczeństwo podczas picia wody z niepewnych źródeł.


 

LifeStraw jest wydajny, więc jeśli spożywasz zalecaną przez specjalistów dzienną ilość wody (2-3 litry), będziesz mógł korzystać z bidonu przez minimum 333 dni.


 

 

 • W podróży

 


Bidon może być szczególnie przydatny w krajach egzotycznych, takich jak Indie, Egipt, Turcja lub kraje Ameryki Południowej, gdzie jakość wody jest niepewna. Filtr LifeStraw Go jest lekki, gdyż waży jedynie 225 gram, więc ze spokojem możesz spakować go do torby czy walizki i zapobiec chorobom spowodowanym przez skażoną wodę.

 

Wielu turystów dotknęła popularna w krajach arabskich choroba zwana „klątwą faraona”, spowodowana groźnymi bakteriami znajdującymi się w wodzie z kranu czy nie umytych owocach. Aby jej zapobiec, pij wodę korzystając z filtra  LifeStraw Go.


 


 

 W sytuacjach kryzysowych
 

Jeśli w wyniku klęski żywiołowej korzystanie z dotychczasowych źródeł wody staje się niemożliwe, idealnym rozwiązaniem może być właśnie bidon LifeStraw Go. Jest prosty w obsłudze (wystarczy napełnić go wodą i zassać przez ustnik filtr) filtruje 1.000 litrów wody, więc warto mieć go przy sobie w sytuacjach kryzysowych.

 
  

5 Mocnych stron Filtra LifeStraw GO!


1 - Markowy i oryginalny Produkt najwyższej jakości.
2 - Łatwość konserwacji, Zdolność filtrowania około 1000l. wody.
3 - Łatwość użytkowania, Możliwość użytkowania bez filtra.
4 - Redukcja wpływu na środowisko Działa bez użycia baterii ani produktów chemicznych.
5 - Szybki dostęp do bidonu dzięki karabińczykowi który podpinasz w          najbardziej wygodnym dla Ciebie miejscu , do Plecaka, spodni ,roweru itp.Co może odfiltrować LifeStraw?

 • Salmonella
 • Kampylobakterioza (Campylobacter)
 • Pałeczka okrężnicy (Escherichia coli)
 • Shigella (powoduje czerwonkę)
 • Pałeczka ropy błękitnej (Pseudomonas aeruginosa)
 • Przecinkowiec cholery (Vibrio cholerae)
 • Pełzak czerwonki (Entamoeba histolytica)
 • Cryptosporidium parvum ( wywołuje Kryptosporydiozę)
 • Ogoniastek jelitowy (Giardia lamblia “Beaver Fever”)

 

Specyfikacja


 • Filtruje co minimum 1,000 litrów wody
 • Usuwa 99.9999% bakterii żyjących w wodzie (>LOG 6 redukcja)
 • Usuwa 99.9% pasożytniczych pierwotniaków (>LOG 3 redukcja)
 • Obniża poziom mętności usuwając cząstki do 0.2 mikrona
 • Długość: 23.5 cm
 • Średnica: 8 cm
 • Ultra-lekki: waży jedyne 225g. (pusty)
 • Przydatność: 5 lat przy przechowywaniu w temperaturze pokojowej

 

 

 

 

Technologia LifeStraw® jest bezpieczna. Została przebadana i uzyskała certyfikat spełniający dyrektywę Unii Europejskiej 10/2011 oraz dyrektywę 1935/2004 standardów regulacyjnych, a także certyfikat EPA 1987 w USA.

Uwaga: LifeStraw obecnie nie odsala wody, ani nie filtruje metali ciężkich czy wirusów. Jak Używać Bidon LifStraw?


Umieść Bidon LifeStraw Go w źródle wody i napełnij go odpowiednią ilością wody. Zakręć Bidon i zassaj wodę przez ustnik, po czym wypij wodę tak, jakbyś to robił przez zwykłą słomkę. Przy pierwszym użyciu podczas zasysania wody możesz poczuć lekki opór, dopóki woda nie zostanie przepuszczona przez wewnętrzne włókna.


Technologia
 

LifeStraw zbudowany jest z wielu pustych wewnątrz włókien przypominających spaghetti, ale o wiele cieńszych. Każde włókno ma w swoich ścianach pory o średnicy 0,2 mikrona czyli pięćset razy cieńsze od ludzkiego włosa. W momencie gdy woda dostaje się do filtra i ma zostać przepuszczona przez włókna, tylko czysta woda jest w stanie przedostać się przez te pory, blokując bakterie, pasożyty i brud przed dostaniem się do użytkownika. To czysto fizyczna metoda filtracji, niezawierająca żadnych substancji chemicznych.

LifeStraw zawiera specjalnie zaprojektowaną technologię ultrafiltracji, najczęściej wykorzystywaną w przemysłowych instalacjach oczyszczania wody w aglomeracjach miejskich.

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu. 


 


Wykonanie projektu: JTS Studio